KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771268

nr 1277 1268

Lars Hofsjö

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Hus, signerad. Olja på duk, 75x95 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:56:45

Lars Hofsjö

Läs mer om Lars Hofsjö
Lis Husberg (f. 1920)